ArtBeton formy

 • Polyuretanová forma PLOT KAZETA A10

  TOP NOVINKA - Kazetová forma je spojenie ocele a polyuretanu v jeden celok ktorý vyrába 10 kusov, plotových dielcov naraz v jednom kroku. Forma je poskladaná z desiatich oceľových platní s polyuretanovým povrchom. Produktivita formy je až 200ks obojstranných plotových dielcov mesačne, čo zaručuje rýchlu návratnosť vloženej investície. Výhodou je tiež vysoký dopyt po obojstranných plotových dielcoch.

  Forma môže obsahovať VZOR K1 až K5

  cena 15 900 , - €

  kontakt
 • Polyuretanová forma PLOT KAZETA A5

  Kazetová forma je spojenie ocele a polyuretanu v jeden celok ktorý vyrába 5 kusov plotových dielcov naraz v jednom kroku. forma je poskladaná zo šiestich oceľových platní s polyuretanovým povrchom. Produktivita formy je až 100ks obojstranných plotových dielcov mesačne, čo zaručuje rýchlu návratnosť vloženej investície. Výhodou je tiež vysoký dopyt po obojstranných plotových dielcoch.

  Forma môže obsahovať VZOR K1 až K5

  cena 8 900 , - €

  kontakt
 • Polyuretanová forma PLOT 1

  Forma určená na odlievanej plotovej platne vo vaničke . Jednoduché odlievanie betónu s možnosťou odliatia obojstrannej dosky , pri použití 2ks formy. Rozmer 49cm x 198cm. Dodávame aj na mieru vyrobené formy.

  Vzor K1 - štiepaný kameň

  cena 98 , - €

  kontakt
 • Polyuretanová forma PLOT 2

  Forma určená na vytvorenie povrchu vrchnej strany odlievanej plotovej platne . Jednoduché odlievanie betónu s možnosťou odliatia obojstrannej dosky , pri použití 2ks formy. Rozmer 49cm x 198cm . Dodávame aj na mieru vyrobené formy.

  Vzor K2 - štiepaný kameň ,kocky

  cena 98 , - €

  kontakt
 • Nové vzory

  Na výrobe ďalších foriem neustále pracujeme a nové vzory predstavíme už čoskoro.

  Ponúkame výrobu foriem na mieru , vývoj nových vzorov , exkluzívne použitie vzoru. V prípade záujmu o spoluprácu , na vývoji nových foriem nás kontaktujte.

  kontakt