VZORY FORIEM

Výroba foriem z polyuretanu

Ponuka foriem na betónové ploty a razený betón . Naše formy vyrábame na Slovensku z kvalitného POLYURETANU s tvrdosťou 95SH. Na výrobu foriem používame vákuovo liate dvojzložkové polyuretany . Podľa potreby používame nosnú výstuž foriem oceľovú, prípadne vodeodolnú preglejku na menej namáhané formy. V prípade ak nenájdete vhodnú formu v našej ponuke , neváhajte nás kontaktovať , výrobu foriem na objednávku vám zrealizujeme od návrhu až po hotový výrobok.

Jedinečná novinka :

Kazetová forma na obojstranný betónový plot

Kazetová forma na výrobu obojstranných betónových plotov. Sada foriem v ktorých odlejete 5 alebo 10 obojstranných dosiek naraz! Formu je možné osadiť všetkými vzormi z našej ponuky a ich kombináciou. Na objednávku vyrábame formy podľa zadania.

Vzor K1 :

Vzor K1 , štiepaný kameň je veľmi estetický najme na veľkých plochách , má veľmi peknú štruktúru štiepaného kameňa , ktorá vie vyniknúť hlavne pri dodatočnom farbení.

Vzor K2 :

Vzor K2 , je menšia verzia štiepaného kameňa , s tromi radmi kameňa nad sebou.

Vzor K3 :

Vzor K3 , je moderný vzor , ktorého ostré hrany ladia s modernou až industriálnou architektúrou.

Vzor K4:

Vzor K4, moderný hranatý vzor s jemnou štruktúrou štiepaného kameňa v malých blokoch.

Vzor K5 :

Vzor K5 ,je vzor starej tehly ale pri použití v šedej farbe pripomína skôr , ukladaný otĺkaný kameň. Takže konečný vzhľad je voliteľný podľa farebnej kombinácie.

priemyselné a obchodné vlastníctvo

Všetky formy a vzory sú priemyselným a obchodným vlastníctvom spoločnosti ArtBeton s.r.o. , ich kopírovanie a napodobňovanie je trestné v zmysle trestného zákona . viac info.